Про Нас

Про Нас

Socium Developer

Socium developer — надійний забудівник, який у своїй діяльності поєднує зручне планування , функціональність та сучасні технології будівництва. Нерухомість сьогодні - це вже не просто бетон, сталь і скло. Насамперед це ідея та її професійне втілення. В основу ідеї покладено власний досвід, сучасні технології та нові сміливі рішення. Саме такі проекти стають «знаковими» та мають попит на ринку в довгостроковій перспективі.

Компанія «Socium developer » створена командою професіоналів у галузі житлового будівництва.

Головна мета компанії - створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам ринку та поєднують у собі продуману концепцію забудови та інфраструктури.

Пріорітетне завдання компанії в кожному проекті втілювати гармонійне поєднання екосистеми технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.

На даний момент Socium developer створює: Житловий Комплекс «Парковий», Житловий Комплекс «Затишний», Житловий Комплекс «Козацький» та Житловий Комплекс «Елітний».

Наша компанія надає :

  • найкращу цінову пропозицію на ринку нерухомості
  • безвідсоткове розтермінування до 3,5 років
  • мінімальний перший внесок

Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним. Ритм та якість життя невблаганно росте і саме це дає можливість вирішувати повсякденні питання тих, хто обирає комфорт, прагнення до гармонії простору. Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе.

Створюємо комфотртний світ для тебе та дорогих тобі людей!

Комфортно жити, так просто!