Про Нас

Про Нас

Socium Developer

Socium developer — надійний забудівник, який у своїй діяльності поєднує зручне планування , функціональність та сучасні технології будівництва. Нерухомість сьогодні - це вже не просто бетон, сталь і скло. Насамперед це ідея та її професійне втілення. В основу ідеї покладено власний досвід, сучасні технології та нові сміливі рішення. Саме такі проекти стають «знаковими» та мають попит на ринку в довгостроковій перспективі.

Компанія «Socium developer » створена командою професіоналів у галузі житлового будівництва.

Головна мета компанії - створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам ринку та поєднують у собі продуману концепцію забудови та інфраструктури.

Пріорітетне завдання компанії в кожному проекті втілювати гармонійне поєднання екосистеми технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.

На даний момент Socium developer створює: Житловий Комплекс «Парковий», Житловий Комплекс «Затишний», Житловий Комплекс «Козацький» та Житловий Комплекс «Елітний».

Наша компанія надає :

  • найкращу цінову пропозицію на ринку нерухомості
  • безвідсоткове розтермінування до 3,5 років
  • мінімальний перший внесок

Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним. Ритм та якість життя невблаганно росте і саме це дає можливість вирішувати повсякденні питання тих, хто обирає комфорт, прагнення до гармонії простору. Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе.

Створюємо комфотртний світ для тебе та дорогих тобі людей!

Комфортно жити, так просто!

Отримайте Знижку до 20 000 грн«Оберіть квартиру ONLINE від БК "Socium Developer"»Вам доступен бонус и скидка