Socium Developer

Як ми Будуємо?

< Повернутися

Перепланування

Ми готові до будь-яких ваших побажань та нестандартних рішень

Думаєте над купівлею квартири, але не підходить жодне із запропонованих планувань? Вихід є! Компанія Socium Developer пропонує опцію вільного планування.

Хочете збільшити або зменшити кухню? Не проблема! Бажаєте простору спальню чи великий гардероб? Будь ласка, будівельники радо вам допоможуть! Адже, в Socium Developer готові до будь-яких ваших побажань та нестандартних рішень!

Якщо ви придбали квартиру у Socium Developer та хочете змінити розташування кімнат, ви можете замовити перепланування на етапі будівельних робіт, до виведення першого поверху. Це не тільки зекономить ваш час, а й дозволить зберегти кошти при ремонті.

Розповідаємо, як саме відбувається ця процедура.

Крок перший – вам слід звернутися до менеджера будівельної компанії за телефоном 093 909 11 99. Крок другий – приїхати до нашого офісу (Івано-Франківськ вулиця Івасюка, 84), аби детально обговорити новий проєкт квартири.

Під час телефонної розмови фахівець обов’язково призначить вам зустріч, аби разом з архітектором будинку вислухати ваші побажання щодо зміни міжкімнатних перегородок.

Після цього архітектор підготує ескіз нового планування та узгодить його з вами. Для того, щоб зведення стін відповідало нормам будівництва, план квартири обов’язково перевіряють менеджер проєкту та головний архітектор.

Лише після цих етапів ми вносимо зміни до документації та розпочинаємо роботи у квартирі.

Якщо у вашій квартирі ще не зведені стіни, ви можете безкоштовно замовити перепланування кімнат. Але важливо, щоб ви звернулися до відділу сервісу не менш ніж за 30 днів до початку кладочних робіт на поверсі. Це обов`язкова умова, адже саме цей час знадобиться для розробки проєкту квартири та його узгодження. До безкоштовного перепланування квартири також входять проєктні та монтажно-будівельні роботи.

 

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!

 

За деталями звертайтеся до наших менеджерів за номером – 093 909 11 99 або, надіславши лист на електронну пошту sociumdeveloper@gmail.com