Socium Developer
7 переваг будівельної компанії Socium Developer

7 переваг будівельної компанії Socium Developer

Що найчастіше говорять про нашу будівельну компанію? Правда ж цікаво?

Ми проаналізували відгуки та визначили 7 основних причин – чому обирають квартири від будівельної компанії Socium Developer!

  • ВИСОКА ЯКІСТЬ
Це один з головних принципів будівельної компанії Socium Developer! Ми використовуємо тільки найкращі матеріали від провідних виробників, а технології будівництва відповідають світовим стандартам.

  • ШВИДКІ ТЕМПИ

Наша команда професіоналів невпинно продовжує робити те, що любить та вміє найкраще – будувати! Socium Developer – безумовний лідер за темпами будівництва в Івано-Франківську. Наші житлові комплекси яскраве цьому підтвердження.

  • ПРОДУМАНІ ПЛАНУВАННЯ
Кожен квадратний метр повинен працювати на комфорт мешканців. Ми пропонуємо різноманітні планування, щоб Ви обрали саме ту квартиру, про яку мріяли.

  • ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ
Наші житлові комплекси знаходяться у мікрорайонах з розвиненою інфраструктурою для комфортного проживання: школи, дитячі садки, поліклініки, магазини та кав’ярні.

  • БЕЗПЕКА ТА БЛАГОУСТРІЙ
В усіх наших житлових комплексах передбачені зручні паркінги, зони барбекю, дитячі та спортивні майданчики. А ще, закриті безпечні двори, які разом з цілодобовою системою охорони та відеонагляду гарантують відчуття повної безпеки.

  • ВИГІДНІ УМОВИ КУПІВЛІ
Socium Developer пропонує максимально комфортні та зрозумілі для кожного умови придбання квартир в розтермінування з мінімальним першим внеском.

  • СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Наша місія – забезпечити якісним та доступним житлом усіх наших захисників. Для військовослужбовців та їх сімей ми розробили комплексну програму лояльності «Вдячні ЗСУ» – знижка -11% на всі квартири від будівельної компанії Socium Developer.

Обирайте Ваше ідеальне житло від будівельної компанії Socium Developer вже сьогодні.

Хочете дізнатися більше?

Телефонуйте: 067 00 00 215

Будівельна компанія Socium Developer
Об’єднані – значить сильні!