Socium Developer
Socium Developer: бездоганна якість наших ліфтів гарантує вашу безпеку

Socium Developer: бездоганна якість наших ліфтів гарантує вашу безпеку

Якщо ви коли-небудь застрягали в ліфті, то знаєте, скільки незручностей це створює. А якщо ліфт у вашому будинку ламається систематично, то, мабуть, у вас уже неодноразово виникало бажання змінити житло.

Втім, якщо ви житимете в новобудові компанії Socium Developer у вас ніколи не виникне бажання переїхати через несправний ліфт. Забудовник гарантує бездоганну якість підйомника. Розповідаємо, про характеристики ліфтового обладнання, які забезпечують його надійність та безпеку.

У будинках Socium Developer встановлюють електричні пасажирські ліфти з нержавіючої сталі з дизайном структурованої шкіри. Покриття підлоги у ліфті з імітацією каменю. Освітлення вмонтоване в стелю. Дзеркало займає 1/2 задньої стінки кабіни.

 

Спеціальний пристрій регулює перевантаження. Також ліфти в новобудовах Socium Developer обладнані системою «автоматичного звільнення пасажирів» при відсутності електроенергії. Якщо, раптом, таке трапиться, то ліфт доїде до найближчого поверху, двері відчиняться, і пасажири вийдуть.

Автоматичні двері телескопічного відкривання, обладнані спеціальними замками, які блокують їх зсередини, перш ніж кабіна ліфта почне свій рух. Стулки таких дверей при відкритті рухаються в одному напрямку до однієї з бічних стінок кабіни.

Привід – лебідка з частотним регулюванням швидкості. Це дозволяє контролювати роботу електродвигуна та збільшити термін його експлуатації. До того ж, таке обладнання дозволяє економити електроенергію на 30-40%. Чому це важливо? Бо це щомісячні витрати, які закладені в тариф на обслуговування багатоквартирного будинку.

 

Не купуйте житло наосліп, адже в нашому відділі продажів зможуть надати детальну консультацію не тільки стосовно ліфтів, але й по решті деталей, з яких складаються наші житлові комплекси. Ми завжди йдемо на зустріч задля того, щоб наші клієнти почувались в повній безпеці, тому що для нас важливий ваш комфорт!

Деталі можна дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам – 066 69 99 286, або завітавши у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.