Socium Developer
Socium Developer дбає про кожного з вашої родини!

Socium Developer дбає про кожного з вашої родини!

Незабаром в експлуатацію буде зданий житловий комплекс «Парковий» будівельної компанії Socium Developer. Тож сьогодні розповімо про його особливості та інфраструктуру.

Головна перевага житлового комплексу – його розташування. Комплекс знаходиться неподалік річки Бистриці-Солотвинської. Для любителів проводити час на природі – це ідеальне місце, де можна забути про всі турботи.

Поруч розташовані торгові, спортивні, розважальні, медичні та освітні установи. А зручна транспортна розв’язка забезпечить вам швидкий доступ в будь-яку частину міста. Якщо немає машини – за кілька кроків від будинку знаходяться зупинки громадського транспорту.

На території ЖК «Парковий» буде облаштовано кілька ігрових зон для малечі. При цьому, вам не доведеться хвилюватися за своє чадо, бо територія комплексу буде під надійною охороною. Додаткову безпеку гарантуватимуть камери відеоспостереження, що встановлять по периметру території.

Проєктуючи ландшафтний дизайн в Socium Developer подбали й про дорослих відпочивальників. В ЖК «Парковий» передбачені алеї для прогулянок, зелені насадження з ландшафтним дизайном, клумби біля під'їздів. Облаштовані комфортні місця для відпочинку.

До слова, прибудинкову територію освітлюватимуть сучасні та стильні ліхтарики, тож гуляти біля будинку і насолоджуватися природою можна буде навіть уночі.

Для власників квартир у ЖК «Парковий» також передбачений зручний гостьовий паркінг та гаражі площею 16,83-35 м2.

«Ми побудували комплекс, який комбінує в собі всі переваги щасливого та комфортного життя: екологію району, транспортну доступність, органічність архітектури з ландшафтом та високі стандарти будівництва, – переконують в компанії Socium Developer. – ЖК «Парковий» – це поєднання можливостей та природи. В проєкті враховані всі базові потреби сучасної людини – активної, спортивної, ділової та сімейної одночасно».

Покваптеся! Адже сьогодні ви маєте можливість придбати комфортне житло у тихому мікрорайоні за дуже доступною ціною.

 

З вибором ідеальної квартири вам допоможуть менеджери компанії. Телефонуйте – 066 69 99 286, або приходьте у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.

 

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!