Socium Developer
Socium Developer: комфортне життя під надійним дахом

Socium Developer: комфортне життя під надійним дахом

Якісні будівельні матеріали – це те, що вирізняє житлові комплекси Socium Developer від інших новобудов у Франківську. Зокрема, комфорт у квартирах на останніх поверхах забезпечує насамперед якісний дах – плоска покрівля, утеплена полістиролбетоном та з надійною гідроізоляцією. Завдяки цьому дах не протікатиме, взимку не буде промерзати, а влітку не нагріватиметься

При влаштуванні даху компанія використовує технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Цей матеріал має відмінні гідроізоляційні властивості та захищає будівлю від вологи. Відрізняється бітумно-полімерна мембрана надійністю та довговічністю. Можете бути впевнені, найближчі 25-30 років вам не доведеться вкладати гроші в ремонт покрівлі. Також серед переваг бітумно-полімерного полотна:

  • міцність;
  • еластичність;
  • стійкість до механічних деформацій;
  • стійкість до перепаду температур.

На плоских покрівлях укладка рулонного матеріалу виконується на підготовлену основу за використанням пропанової горілки, методом наплавлення матеріалу.
Для утеплення покрівлі Socium Developer використовує полістиролбетон. Це один з найбільш ефективних та універсальних тепло-звукоізоляційних матеріалів. Серед основних переваг полістиролбетону – негорючість та екологічність.

Матеріал стійкий до перепадів температур, морозо- та вологостійкий. Якщо його повністю занурити у воду, то він вбере в себе не більше 5%, і не втратить своїх властивостей. До речі, матеріал має найвищий коефіцієнт співвідношення вологостійкості до теплоізоляційних властивостей серед аналогів.

Завдяки легкості полістиролбетону зменшується навантаження на перекриття. Водночас він дуже міцний та пластичний матеріал.
Низька теплопровідність полістиролбетону забезпечує теплозбереження, а пориста структура – звукоізоляцію. Окрім того, матеріал не піддається гниттю та не приваблює гризунів.

Покрівля у новобудовах Socium Developer забезпечить вам  комфорт, тепло і затишок у будь-яку погоду!

До речі, про переваги життя «під дахом» ми писали ТУТ.

Деталі можна дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам – 066 69 99 286, або завітавши у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.