Socium Developer
Socium Developer: ми відповідально підходимо до облаштування вашого простору

Socium Developer: ми відповідально підходимо до облаштування вашого простору

ЖК «Елітний» – це двосекційний будинок комфорт-класу на дев'ять поверхів. Проєкт забудови був розроблений висококваліфікованими архітекторами, які врахували все до найменших дрібниць.

ЖК «Елітний» знаходиться в центральній частині Івано-Франківська – на вулиці Ольги Кисілевської. Цей житловий комплекс ідеально підійде людям, для яких власний комфорт на першому місці. Адже забудовник приділив особливу увагу потребам майбутніх мешканців.

Наприклад, неподалік від будинку знаходиться педіатричне відділення №5, дитячі садки №27 «Карпатська казка» та приватний клуб розвитку BABY LANDі,  ліцеї №15 та №19, навчально-реабілітаційний центр №2 для дітей з обмеженими можливостями.

«Ми врахували одну з головних вимог — розташування дошкільного закладу у пішій доступності. Дорога до садочку не пролягатиме жвавим від руху пішоходів чи автомобільного трафіку маршрутом», – переконують в компанії.

За продуктами також не доведеться далеко ходити. По сусідству є універсам «Економ +» і магазин свіжих овочів та фруктів «Зелень». До супермаркетів «АТБ» і «Дарницький» – 750 метрів. В радіусі кілометра працює кілька кафе і ресторанів, наприклад, готельно-ресторанний комплекс «Легенда».

Окрім того, комерційні приміщення площею 43 м2-181 м2 – під магазини, аптеки, салони краси чи кафе – передбачені на першому поверсі ЖК «Елітний».

Поруч з будинком також є медичні заклади, банки, відділення зв’язку тощо.

Безпосередньо на території комплексу облаштують сквер з прогулянковими алеями, зручними лавками та зеленими насадженнями.

Для маленьких мешканців в ЖК «Елітний» облаштують ігровий майданчик. Він буде оснащений сучасним ігровим обладнанням для дітей різного віку.

Окремою перевагою стане безпека. Адже на майданчику, як і на всій території житлового комплексу, будуть встановлені камери відеоспостереження.

Придбавши квартиру в ЖК «Елітний» за доступною ціною, ви отримаєте житло європейського рівня з високим рівнем безпеки та комфорту.

 

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!

 

Якщо ви шукаєте житло для своєї родини, з перевагами ЖК «Елітний» вас ознайомлять менеджери відділу продажів. Звертайтесь за адресою: вулиця Сєченова, 129а або телефонуйте за номером 093 909 11 99.