Socium Developer
Socium Developer: «Надійні двері – запорука безпеки наших мешканців»

Socium Developer: «Надійні двері – запорука безпеки наших мешканців»

Дуже часто власники квартир в новобудах вирішують змінити двері, тому що встановлені забудовником їх не влаштовують. От і виходить, що за двері вони платять двічі: перший раз забудовнику, а другий раз – виробнику нових дверей, на які замінили «стандартні».

Втім, якщо ви придбаєте квартиру в Socium Developer, то зекономите не лише на вартості квадратного метру, а й отримаєте якісні вхідні двері, які служитимуть вам десятиліттями.

У кожній квартирі встановлюються двері вітчизняних виробників, міняти які, як показує практика, немає необхідності.

Критерії, яким повинні відповідати вхідні двері від забудовника:

  • тепло- і звукоізоляція;
  • безпека;
  • довговічність;
  • екологічність;
  • практичність;
  • естетична привабливість;
  • несхильність до деформації.

Двері в новобудовах компанії Socium Developer на всі 100% відповідають цим критеріям.

Зокрема, утеплення полотна мінеральною ватою, не лише забезпечує хорошу тепло- і звукоізоляцію, а підвищує експлуатаційні властивості конструкції.

Встановлюється надійна замкова система. Полотно оснащене механізмами двох типів. Замок сейфового типу (сувальдний) з високим ступенем захисту встановлюється вгорі. Нижній замок – циліндровий. Він має захисний елемент – броненакладку, яка надійно захищає механізм від найпоширеніших видів злому.

В полотні також передбачене вічко. Цей фурнітурний елемент забезпечує широкий огляд сходової площадки і, відповідно, безпеку.

Довговічності дверей додають три петлі з високим експлуатаційним ресурсом. Вони забезпечують відсутність провисання полотна і легкість в відкриванні.

Більше того, при купівлі квартири в компанії Socium Developer, ви отримаєте гарантію від виробника дверей, а також – сертифікат якості.

Socium Developer: для нас важливий ваш комфорт!

Деталі можна дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам – 066 69 99 286, або завітавши у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.