Socium Developer
Socium Developer: Нерухомість для бізнесу – найвигідніша інвестиція сьогодення

Socium Developer: Нерухомість для бізнесу – найвигідніша інвестиція сьогодення

Ще кілька років тому на перших поверхах житлових будинків можна було побачити квартири. Але Socium Developer прагне забезпечити мешканців своїх житлових комплексів максимально різноманітною інфраструктурою. Тож на перших поверхах новобудов будуть розміщенні магазини, аптеки, стоматологічні кабінети, офіси, заклади харчування та виробничі приміщення.

Ще на етапі проєктування девелопер проводить аналіз локації, вивчає навколишню інфраструктуру, прогнозує потреби майбутніх мешканців. А вже на підставі цього планує функціональне наповнення комерційної частини комплексу. Це дозволяє провести правильну інженерну підготовку, що допоможе в майбутньому розміщувати в комплексах потрібні людям інфраструктурні об'єкти.

«Таким чином, будуються приміщення цільового призначення з максимально корисною площею, оснащені інженерними мережами, під'їзними шляхами, паркувальними місцями тощо з урахуванням майбутньої сфери діяльності», — кажуть в компанії.

Концептуальний підхід до організації ЖК, на думку фахівців Socium Developer, забезпечить для бізнесу цільову аудиторію з певним статусом і потребами. А вихід на вулицю з активним трафіком дозволить залучити додаткових клієнтів з сусідніх будинків, що жодним чином не позначиться на приватності мешканців комплексу.

Нерухомість для бізнесу – найвигідніша інвестиція сьогодення. Наразі Socium Developer пропонує великий вибір комерційних приміщень у в житлових комплексах «Козацький» та «Елітний».

До бронювання сьогодні доступні:

  • приміщення площею 58 м2 - 102 м2 в ЖК «Козацький»;
  • приміщення площею 43 м2 - 181 м2 в ЖК «Елітний».

 

Кожен об’єкт має транспортне сполучення та необхідну інфраструктуру для ефективного й зручного ведення бізнесу. А широкий вибір площ дозволяє обрати найкраще приміщення для будь-якої сфери підприємницької діяльності.

«Ми розуміємо, наскільки важлива сфера послуг і допомагаємо підприємцям розвивати свій бізнес у наших житлових комплексах. Підприємці мають змогу отримувати стабільний дохід, а мешканці отримують комфортну інфраструктуру для життя», – переконують в Socium Developer.

З вибором ідеального приміщення для вашого бізнесу допоможуть менеджери компанії. Телефонуйте – 066 69 99 286, або приходьте у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.

Socium Developer - для нас важливий ваш комфорт!