Socium Developer
Socium Developer створює більше ніж квадратні метри

Socium Developer створює більше ніж квадратні метри

Власне житло – мрія кожної людини. Проте іноді вибір новобудови перетворюється у справжнє випробування, адже вибрати потрібно не тільки місце розташування, планування та інфраструктуру майбутньої нерухомості, а ще й зважити на надійність забудовника.

Socium Developer дбає про свою репутацію. Компанія публічна, відкрита, а її працівники швидко зможуть надати вам доступну консультацію та потрібні документи.

Отже, пакет документів, які забудовник має надати клієнту при вимозі, виглядає так:

  • дозвіл на будівництво;
  • проєктна документація;
  • документи, що визначають статус земельної ділянки під забудову.

Компанія Socium Developer вміло і вправно володіє управлінським інструментарієм, має широке коло партнерів та контрагентів, що засвідчує її стабільність та надійність.

Компанія займається такими видами послуг:

  • виступає в ролі автора ідеї проекту;
  • купує земельну ділянку під будівництво;
  • організовує проєктування об’єкта;
  • управляє всім процесом будівництва та бере на себе всі ризики.

Socium Developer дбає про інтереси та комфорт покупців ще на етапі вибору місця під забудову.

Житлові комплекси компанії розташовані у місцях, комфортних для проживання – у районах зі зручною транспортною розв’язкою, біля зелених зон та місць для відпочинку й розваг. У всіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку. Саме тому в новобудовах Socium Developer хочеться жити!

Радимо звернути увагу на ціни, що пропонує клієнтам забудовник. Звісно, фінансово вигідніше вкласти кошти у нерухомість. До того ж, клієнти можуть обрати оптимальний варіант інвестування – розтермінування у гривні без відсотків.

Socium Developer – це завжди надійне партнерство.

Щоб дізнатися всі деталі, можна зателефонувати за номерами: 095 00 00 225, 067 00 00 215 або ж написати нам в Messenger.