Socium Developer
ЖК Kniahynyn-Center – найунікальніший проєкт бізнес-класу в Івано-Франківську!

ЖК Kniahynyn-Center – найунікальніший проєкт бізнес-класу в Івано-Франківську!

Красива озеленена територія, зона відпочинку на даху бізнес-центру й сам бізнес-центр – комфорт та зручність!

Все це буде у новому ЖК Kniahynyn-Center вже зовсім скоро!

Житловий комплекс знаходиться за кілька хвилин від центру міста. Завдяки зручній транспортній розв’язці за декілька хвилини від житлового комплексу можна дістатись до будь-якого куточка Івано-Франківська.

В зоні пішої доступності від комплексу є продуктові крамниці, торгові центри, заклади харчування та навчальні заклади. Неподалік також є лікарня, відділення Нової пошти, АЗС та СТО.

Комплекс розташований на одному з провідних розгалужень транспортних сполучень Івано-Франківська! Поблизу Kniahynyn-Center також є чудове місце для відпочинку і прогулянок – дамба та річка Бистриця Солотвинська.

Житловий комплекс матиме 10 поверхів заввишки та двоповерхову прибудову, де буде сучасний бізнес-центр, площа якого складатиме – 4 465,41 м2. Комерційні приміщення будуть розміщенні на перших двох поверхах будинку. Загальна площа комерційних приміщень складатиме 814,85 м2.

Житлова частина комплексу – це вісім поверхів на три під’їзди. Квартири будуть площею від 40 до 68 метрів квадратних.

Socium Developer вже потурбувався  про зручне планування для вашого комфорту!

Житловий комплекс також буде максимально озеленений, з чудовим й, без перебільшення, унікальним ландшафтним дизайном. Для вашої зручності на території житлового комплексу передбачений великий паркінг – площею 2644,76 м2, а також 63 паркомісця у підземному паркінгу.

Для більш детальної консультації ви можете зателефонувати за номером 067 00 00 215, або завітати до нашого офісу, що на Івасюка, 84.

 

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!