Socium Developer
ЖК Kniahynyn-Center: найунікальніший проєкт Івано-Франківська!

ЖК Kniahynyn-Center: найунікальніший проєкт Івано-Франківська!

Комплекс передбачає максимальне озеленення території, ландшафтний дизайн, влаштування дитячих майданчиків та зон відпочинку для дорослих. На даху бізнес-центру також буде облаштована зона для релаксу. А родзинкою «зеленого даху» стане площа оздоблена склом.

Завдяки зручній транспортній розв'язці можна за лічені хвилини добратися у будь-який куточок міста, а також з легкістю виїхати за його межі. Наприклад, дорога до центру міста займе всього 12 хв пішої ходьби. За стільки ж ви дійдете до мікрорайону «Каскад», а до міського озера за 15 хв.

В зоні пішохідної доступності сконцентровані всі найважливіші об'єкти: 
- продуктові магазини;
- торгові центри;
- заклади харчування;
- навчальні заклади;
- лікарня;
- ЦНАП;
- Нова пошта;
- СТО;
- АЗС.

Поблизу від Kniahynyn-Center знаходиться річка Бистриця-Солотвинська – одне з кращих місць для відпочинку в Івано-Франківську. Набережна річки – відмінне місце для піших і велопрогулянок, тут є можливості як для активного, так і спокійного відпочинку. Район розташування комплексу є дуже перспективним.

Проєкт житлового комплексу передбачає будівництво десятиповерхового будинку з комерційними та житловими приміщеннями.

Також проєктом передбачено двоповерхову прибудову, де функціонуватиме сучасний бізнес-центр. Комерційні приміщення загальною площею 814,85 м² будуть розташовані на двох перших поверхах 10-поверхової будівлі. Площа ж самого двоповерхового прибудинкового бізнес-центру становитиме 4 465,41 м².

Площа паркінгу на території житлового комплексу складає 2644,76 м². Для зручності мешканців та клієнтів бізнес-центру на прибудинковій території буде облаштована простора автомобільна стоянка. Ще 63 паркомісця будуть розташовані в цоколі будівлі (підземний паркінг).

Житлова частина ЖК:
- 8 поверхів;
- 3 під'їзди;
- 80 квартир.

Кожна квартира в новому комплексі – це ідеальне просторове рішення з раціональними плануваннями, високими стелями і унікальними видовими характеристиками.

Сучасні технології будівництва, комплексний підхід до енергозбереження, застосування виключно якісних сертифікованих будівельних матеріалів, зручна транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура суттєво відрізняють Kniahynyn-Center від інших житлових комплексів.