Socium Developer
ЖК «Парковий» – це поєднання розкоші, практичності та доступних цін!

ЖК «Парковий» – це поєднання розкоші, практичності та доступних цін!

Квартира у ЖК «Парковий» — це однозначно правильний вибір. Вам неодмінно сподобається жити в сучасному комплексі, де є все необхідне для вас і ваших дітей.

Сьогодні у вас є можливість зробити вигідну інвестицію у своє майбутнє, адже попит постійно зростає і саме зараз ви маєте нагоду придбати житло своєї мрії за доступною ціною.

Місцезнаходження

Розміщення житлового комплексу – одна з головних його переваг. «Парковий» збудований поблизу річки Бистриця Солотвинська в мікрорайоні Пасічна. Вдале розташування комплексу дає можливість його мешканцям поєднувати активний спосіб життя зі статусним проживанням у престижному районі Івано-Франківська.

Вигідна ціна

На етапі здачі в експлуатацію ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також програми лояльності та вигідні умови для тих, хто вирішить скористатися розстрочкою. Наприклад, В ЖК «Парковий» можливе безвідсоткове розтермінування на 9 місяців з мінімальним першим внеском після здачі комплексу в експлуатацію.

Власна інфраструктура

Усі необхідні послуги мешканці ЖК «Парковий» зможуть отримати, не виходячи за територію комплексу.

Інноваційні технології

Під час проєктування другої черги комплексу «Парковий» було впроваджено інноваційні архітектурні рішення та інженерні розробки. Особливу увагу приділено унікальному фасадному оформленню будинку, яке поєднує в собі сучасні технології та стильний вигляд.

Комфортні рішення

Будинки комплексу відповідають сучасним вимогам до житла і мають усе необхідне для комфорту його мешканців: презентабельні вестибюлі, зручні пандуси, комори для зберігання громіздких речей і дитячих візочків.

Благоустрій

Грамотно спроєктований життєвий простір створює виняткові умови для відпочинку від щоденної метушні. На території комплексу будуть алеї для прогулянок, зелені насадження, клумби біля під'їздів. Прибудинкову територію освітлюватимуть сучасні та стильні ліхтарики, тож гуляти біля будинку і насолоджуватися природою можна буде навіть уночі. Затишні зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики – все це неодмінно оцінять майбутні мешканці «Паркового».

Безпека

Ви можете бути впевнені у власній безпеці та безпеці ваших дітей, адже комплекс матиме закриту територію з охороною та системою відеонагляду. А пішохідне подвір’я будинку – додаткова гарантія вашого спокою.

Мальовничі краєвиди

Панорамні вікна наповнять кімнати природним світлом і зроблять неповторним та витонченим будь-який інтер'єр. З вікон відкриваються мальовничі краєвиди на річку та гори. Величні панорами щодня додаватимуть вам гарного настрою та наснаги. Уявіть собі, як приємно насолоджуватись ранковою кавою у власній квартирі.

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!

З вибором квартири вам допоможуть менеджери компанії. Телефонуйте – 093 909 11 99, або приходьте у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.