Socium Developer
ЖК «Затишний»: коли назва говорить сама за себе!

ЖК «Затишний»: коли назва говорить сама за себе!

Житловий комплекс «Затишний» будується на вулиці Горбачевського – в перспективному мікрорайоні Івано-Франківська, який швидко розвивається. Локація ідеально підійде людям, які цінують зручності великого міста та затишок передмістя.

ЖК «Затишний» – це десятиповерховий будинок на чотири під’їзди. При цьому, на першому поверсі розташовані гаражні бокси площею 14,75 м2 - 28,49 м2 та нежитлові приміщення (комори) площею 2,35 м2 - 6,82 м2.

Завдяки вдалому плануванню, всередині двору буде розміщений сучасний сертифікований та екологічно безпечний дитячий майданчик. А підтримувати гарну фізичну форму майбутні мешканці комплексу зможуть на спортивному майданчику з вуличними тренажерами. Водночас безпеку двору забезпечить власна охорона та система відеонагляду.

«Разом з ключами мешканець квартири ЖК «Затишний» отримує відчуття фізичної та емоційної безпеки. Адже ми робимо все, щоб задекларована безпека була у документах, в інвестиціях, в повсякденному житті», – говорять в будівельній компанії Socium Developer.

ЖК «Затишний» має, без перебільшення – ретельно продуману інфраструктуру зі зручними транспортними розв’язками та функціональним зонуванням простору.

«При будівництві нового житлового комплексу ми звертаємо увагу не тільки на планування квартир та внутрішню інфраструктуру, а й на місце де буде побудований будинок. Нам важливо, щоб поруч із житловим комплексом знаходились дитячі садочки, школи, магазини, розважальні центри», – кажуть в будівельній компанії Socium Developer.

Так, в зоні пішохідної доступності знаходяться: дитячий садок №36 «Віночок», дитячий садок «Вишиванка», школа-садок №6, ліцей ім. Миколи Сабата, ліцей №18, школа №24, вище професійно-технічне училище №13, фармацевтичний факультет ІФНМУ, факультет природничих наук ПНУ, спортивний комплекс НФК «Ураган».

Також поряд розташована обласна клінічна лікарня, чимало приватних клінік, аптек, ЦНАП, «Укрпошта», «Нова пошта», АЗС та СТО.

Окрім того, біля житлового комплексу розміщуються торгові центри, супермаркети, магазини та заклади харчування на будь-який смак та гаманець.

Суттєвою перевагою ЖК «Затишний» є безпосередня близькість до автостанції №2, звідки відправляються автобуси міжнародних та міжобласних напрямків. А зручна транспортна розв’язка забезпечить вам швидкий доступ до будь-якої частини Івано-Франківська, адже тут також проходить безліч маршрутів громадського транспорту.

«Для нашої команди важливо, аби мешканцям було затишно. Вони повинні почуватися комфортно і безпечно сьогодні та в майбутньому», – переконують в Socium Developer.

Квартира у ЖК «Затишний» – це однозначно правильний вибір! Вам неодмінно сподобається жити в сучасному комплексі, де є все необхідне для вас і ваших дітей.

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!

З вибором квартири вам допоможуть менеджери компанії. Телефонуйте – 093 909 11 99, або приходьте у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.