Socium Developer

Як ми Будуємо?

< Повернутися

Фасад

Компанія Socium Developer відходить від типової забудови й будує житло з унікальними характеристиками. Це стосується не тільки нових оздоблювальних матеріалів для внутрішнього облаштування, але й технологічних рішень для зовнішнього оздоблення. Адже, фасад – це не тільки обличчя багатоповерхівки. Від фасаду напряму залежить енергоефективність.

На етапі проєктування архітектори та дизайнери Socium Developer спільними зусиллями продумують дизайн, а при необхідності комбінують кілька видів фасадів. Особлива увага приділяється колірному позначенню. Це робиться для того, щоб виділити новобудову на фоні іншої нерухомості та реалізувати цікавий екстер'єр. Компанія співпрацює з фірмою Baumit, яка користується німецькими технологіями при розробці. Варто додати, що Baumit визнали компанією №1 у Європі.

Енергозбереження на першому місці

Фасади, які зберігають максимум тепла всередині та допомагають знизити витрати на комунальні послуги, сьогодні неймовірно популярні. Вони допомагають створити оптимальний мікроклімат всередині будівлі та стимулюють інтерес з боку інвесторів. Адже покупцям як нікому іншому важливо витрачати менше на утримання квартири.

«Ми використовуємо два основні типи теплоізоляції та закриваємо її облицювальною системою. Відображаюча або рефлекторна ізоляція дозволяє відвести від будівлі до 99% інфрачервоного випромінювання. А утеплювач, що запобігає втраті тепла, захищає від холодного вітру завдяки низькому рівню теплопровідності матеріалу», – розповідають фахівці Socium Developer.

Великий вибір матеріалів дозволяє варіювати характер утеплювача залежно від різних факторів. Під час будівництва враховуються погодні умови у регіоні, кількість вітряних днів, вологість, клас житла та інші фактори.

Вентильований фасад

Вентильований фасад – складна конструкція, яка включає величезну кількість різних матеріалів і технічних рішень. Використовується термічний і гідроскопічний шар для поглинання зайвої вологи, утеплювач і облицювання.

Якщо монтаж здійснений правильно, тоді між стіною і зовнішнім середовищем утворюються порожнечі. Вони підвищують енергоефективність і знижують втрату тепла

«Вентиляційний проміжок – найважливіший компонент в цій системі. Його необхідно розрахувати правильно. Найменша помилка приведе за собою порушення вентиляції, намокання утеплювача, псування стін. Простий і приблизний розрахунок включає в себе розрахунок опору теплопередачі матеріалу. А вже на підставі отриманих даних, обчислення швидкості руху повітряного потоку, його температури й врахування особливостей елементів системи обчислюється розмір вентиляційного проміжку», – пояснюють в Socium Developer.

При цьому, щоб новобудова виглядала красиво, використовуються керамограніт, панорамне заскління та інший дорогий облицювальний матеріал.

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!