Socium Developer
Житловий комплекс  Княгинин-Центр
80
квартир
Загальна кількість
до
21
місяців
Розтермінування
від
26 500
гривень
Вартість м2
1 855,88
метрів2
Торгові площі
2 227,75
метрів2
Офісні приміщення

РОЗТАШУВАННЯ

Вулиця

Надрічна

Хід
Будівництва

червень
2022
липень
2022
серпень
2022
жовтень
2022
жовтень
2022
листопад
2022
грудень
2022
січень
2023
лютий
2023
Житловий комплекс  Княгинин-Центр

Про житловий комплекс

Проєкт житлового комплексу передбачає будівництво десятиповерхового будинку з комерційними та житловими приміщеннями.
Також проєктом передбачено двоповерхову прибудову, де функціонуватиме сучасний бізнес-центр. Комерційні приміщення загальною площею 814,85 м2 будуть розташовані на двох перших поверхах 10-поверхової будівлі. Площа двоповерхового прибудинкового бізнес-центру становитиме 4 465,41 м2.
Площа паркінгу на території житлового комплексу складає 2644,76 м2. Для зручності мешканців та клієнтів бізнес-центру на прибудинковій території буде облаштована простора автомобільна стоянка. Ще 63 паркомісця будуть розташовані в цоколі будівлі (підземний паркінг).

Житловий комплекс  Княгинин-Центр

Інфраструктура

Проєкт благоустрою території забудови передбачає максимальне озеленення території, ландшафтний дизайн, влаштування дитячих майданчиків, зон відпочинку для дорослих. На даху бізнес-центру також буде облаштована зона для релаксу. А родзинкою «зеленого даху» стане площа оздоблена склом.
Завдяки зручній транспортній розв'язці можна за лічені хвилини добратися у будь-який куточок міста, а також з легкістю виїхати за його межі. Наприклад, дорога до центру міста займе всього 12 хв пішої ходьби. За стільки ж ви дійдете до мікрорайону «Каскад», а до міського озера за 15 хв. В зоні пішохідної доступності сконцентровані всі найважливіші об'єкти: продуктові магазини, торгові центри, заклади харчування, навчальні заклади, лікарня, ЦНАП, «Нова пошта», СТО, АЗС та багато іншого. І, нарешті, поблизу від Kniahynyn-Center знаходиться річка Бистриця-Солотвинська – одне з кращих місць для відпочинку в Івано-Франківську. Набережна річки – відмінне місце для піших і велопрогулянок, тут є можливості як для активного, так і спокійного відпочинку. Район розташування комплексу є дуже перспективним.

Житловий комплекс  Княгинин-Центр

Комплектація

Житлова частина ЖК – це 8 поверхів, 3 під'їзди, 80 квартир площею від 40 до 68 квадратних метрів. Кожна квартира в новому комплексі – це ідеальне просторове рішення з раціональними плануваннями, високими стелями і унікальними видовими характеристиками. Сучасні технології будівництва, комплексний підхід до енергозбереження, застосування виключно якісних сертифікованих будівельних матеріалів, зручна транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура суттєво відрізняють Kniahynyn-Center від інших житлових комплексів. Новобудова оточена клумбами та газонами, а з вікон комплексу відкривається чудова панорама на зелену зону.

ІНШІ ЖК Socium Developer