Socium Developer
Житловий комплекс Senat
252
квартир
Загальна кількість

РОЗТАШУВАННЯ

Житловий комплекс Senat

Про житловий комплекс

ЖК Senat розташований в центральній частині міста Івано-Франківська. Проєкт передбачає будинок бізнес-класу на 5 під’їздів від 10 до 12 поверхів.
У Senat також передбачені комерційні площі – великий торговий центр на два поверхи зі своєю інфраструктурою. Зокрема й буде розміщено супермаркет провідної торговельної мережі. Для підвищення безпеки мешканців по всій території ЖК встановлять камери відеоспостереження. Senat також матиме власний паркінг.
В кожному під’їзді будуть вмонтовані два ліфти – на 1000 кг та 630 кг.
Ваше майбутнє житло буде збудоване виключно з екологічних та сертифікованих матеріалів. Завдяки вдалому рішенню Socium Developer вдалося поєднати каскадну архітектуру будинку із дизайнерським оформленням прибудинкової території.

Житловий комплекс Senat

Інфраструктура

Поруч ЖК знаходиться ліцей №22 й декілька дитячих садків. Неподалік комплексу також є аптеки, приватні клініки, ветполіклініка та медична лабораторія «Медлюкс». У пішій доступності продовольчий ринок, різного роду магазини, супермаркети «АТБ» та «Дарницький». В 10 хв пішої ходьби – ТЦ «Арсен» та гіпермаркет «Епіцентр». А ще – багато закладів харчування та розваг.
Поблизу від Senat знаходиться річка Бистриця Надвірнянська – одне з кращих місць для відпочинку в Івано-Франківську. Набережна річки – відмінне місце для піших і велопрогулянок, тут є можливості як для активного, так і спокійного відпочинку.

Житловий комплекс Senat

Комплектація

Житлова частина ЖК – це 8-10 поверхів, 5 під'їздів, 252 квартири. Під час проєктування будинку Socium Developer продумав все до найдрібніших деталей, адже передбачив як великі площі помешкання, так і компактні меншої квадратури. Ретельно продумані однокімнатні квартири від 39 до 42 м2. Для тих, хто має велику сім’ю або любить просторі квартири – є площі до 83 квадратів.
Кожна квартира в новому комплексі – це ідеальне просторове рішення з раціональними плануваннями, високими стелями й унікальними модерними характеристиками. Сучасні технології будівництва, комплексний підхід до енергозбереження, застосування виключно якісних та сертифікованих будівельних матеріалів, зручні транспортні розв’язки та розвинена інфраструктура відрізняють будинок бізнес-класу Senat від інших житлових комплексів. З вікон ЖК відкривається чудова панорама на зелену зону та місто.

ІНШІ ЖК Socium Developer