Socium Developer

Як ми Будуємо?

Перепланування
Ми готові до будь-яких ваших побажань та нестандартних рішень Думаєте над купівлею квартири, але не підходить жодне із запропонованих планувань? Вихід є! Компанія Socium Developer пропонує опцію вільного планування. Хочете збільшити або зменшити кухню? Не проблема! Бажаєте простору спальню чи великий гардероб? Будь ласка, будівельники радо вам допоможуть! Адже, в Socium Developer готові до будь-яких ваших побажань та нестандартних рішень!
Дах
Комфортне життя під надійним дахом Якісні будівельні матеріали – це те, що вирізняє житлові комплекси Socium Developer від інших новобудов у Франківську. Зокрема, комфорт у квартирах на останніх поверхах забезпечує насамперед якісний дах – плоска покрівля, утеплена полістиролбетоном та з надійною гідроізоляцією. Завдяки цьому дах не протікатиме, взимку не буде промерзати, а влітку не нагріватиметься
Ліфти
Бездоганна якість наших ліфтів гарантує вашу безпеку Якщо ви коли-небудь застрягали в ліфті, то знаєте, скільки незручностей це створює. А якщо ліфт у вашому будинку ламається систематично, то, мабуть, у вас уже неодноразово виникало бажання змінити житло. Втім, якщо ви житимете в новобудові компанії Socium Developer у вас ніколи не виникне бажання переїхати через несправний ліфт. Забудовник гарантує бездоганну якість підйомника. Розповідаємо, про характеристики ліфтового обладнання, які забезпечують його надійність та безпеку.
Двері
Надійні двері – запорука безпеки наших мешканців Дуже часто власники квартир в новобудах вирішують змінити двері, тому що встановлені забудовником їх не влаштовують. От і виходить, що за двері вони платять двічі: перший раз забудовнику, а другий раз – виробнику нових дверей, на які замінили «стандартні». Втім, якщо ви придбаєте квартиру в Socium Developer, то зекономите не лише на вартості квадратного метра, а й отримаєте якісні вхідні двері, які служитимуть вам десятиліттями.
Вікна
Панорамні вікна для найкращих краєвидів Дуже часто виробникам металопластикових вікон надходить замовлення від жителів новобудов, які не так давно заселилися у свіжі квартири й не встигли прожити там навіть місяць. Багато власників нових домівок змушені замовляти склопакети, тому що якість пластикових вікон, встановлених забудовником, їх не влаштовує. Адже девелопери часто економлять на склопакетах.
Фундамент
Наші будинки не дають тріщин Найпоширеніша проблема з якою стикаються власники квартир в новобудовах – тріщини у стінах після ремонту. Вони з'являються через деформацію фундаменту. Їх ще називають усадочними. Вважається, що для усадки новобудови потрібно до п'яти років. В таких випадках радять почекати з капітальним ремонтом. Та хто захоче жити стільки часу у квартирі без ремонту? Ну а затівати через п'ять років новий ремонт — це зайва трата грошей, часу і нервів.
Фасад
На етапі проєктування архітектори та дизайнери Socium Developer спільними зусиллями продумують дизайн, а при необхідності комбінують кілька видів фасадів. Особлива увага приділяється колірному позначенню. Це робиться для того, щоб виділити новобудову на фоні іншої нерухомості та реалізувати цікавий екстер'єр. Компанія співпрацює з фірмою Baumit, яка користується німецькими технологіями при розробці. Варто додати, що Baumit визнали компанією №1 у Європі.
Комплектація
Момент, коли вам віддають ключі від квартири, про яку ви довго мріяли – дуже емоційний для більшості покупців квартир у новобудовах. В цей момент ейфорії, покупці, як правило, не думають про якісь «дрібниці» на кшталт нерівних стін, відсутності розеток або щілин у вікнах.