Socium Developer

Як ми Будуємо?

< Повернутися

Фундамент

Наші будинки не дають тріщин

Найпоширеніша проблема з якою стикаються власники квартир в новобудовах – тріщини у стінах після ремонту. Вони з'являються через деформацію фундаменту. Їх ще називають усадочними.

Вважається, що для усадки новобудови потрібно до п'яти років. В таких випадках радять почекати з капітальним ремонтом. Та хто захоче жити стільки часу у квартирі без ремонту? Ну а затівати через п'ять років новий ремонт — це зайва трата грошей, часу і нервів.

І що робити? Відповідь є – обирати будинки з надійним фундаментом, як у Socium Developer.

«Всі наші житлові комплекси будуються на пальовому фундаменті, – розповідає керівник будівництва ЖК «Козацький» Микола Микитин. – Це один з основних показників якості, адже будинки на палях не просідають, як це відбувається з фундаментною подушкою. При забитті палі, ґрунт під нею і навколо неї ущільнюється, що сприяє більшій стійкості фундаменту. При правильному розрахунку, така основа зробить будинок надійним і захистить його від осідання при підтопленнях, зсувах ґрунту та інших природних явищах».

Для Івано-Франківська така технологія закладання фундаменту є найбільш відповідною. Адже, як відомо, потрібно зважати на особливості географічного розташування міста. По всьому Івано-Франківську у верхньому шарі ґрунту є підземні води. Палі ж проходять через верхні ґрунти й впираються у тверду основу, яка і слугує опорою для майбутнього фундаменту.

«Також дуже важливо обладнати фундамент якісною гідроізоляцією, – каже будівельник. – Це дозволить захистити бетонну конструкцію. У разі облаштування підвалу, проводиться монтаж дренажної системи. Вона відповідає за захист будинку від вологості та передчасного руйнування. На фінальному етапі монтується вимощення, яке знижує навантаження на фундамент з боку ґрунту».

Ще одна перевага пальового фундаменту в тому, що проводити таке будівництво можна в будь-яку пору року – навіть в мороз.

Великий досвід в будівництві, дозволяє фахівцям Socium Developer виконувати фундаментні роботи оперативно та якісно. А ще ми ніколи не економимо на матеріалах, що найважливіше.

Можете бути впевнені, що жоден проєкт компанії не дасть тріщини та не покоситься. Socium Developer не боїться нестандартних завдань та складних умов, гарантуючи якісний та довговічний результат.