Socium Developer

Як ми Будуємо?

< Повернутися

Комплектація

Момент, коли вам віддають ключі від квартири, про яку ви довго мріяли – дуже емоційний для більшості покупців квартир у новобудовах. В цей момент ейфорії, покупці, як правило, не думають про якісь «дрібниці» на кшталт нерівних стін, відсутності розеток або щілин у вікнах.

При прийомі квартири, будівельна компанія Socium Developer в першу чергу радить звертати увагу на те, що прописано в договорі і чи відповідає перелік виконаних робіт договірними умовами.

«У будь-якому інвестиційному договорі, який підписує покупець і забудовник, є розділ, в якому перераховано обсяг загальнобудівельних робіт і комплектація квартири. Саме цей пункт є відправною точкою при прийомі-передачі квартири в новобудові. Тому при підписанні акту, договір краще мати при собі і в разі виникнення спірних питань, звіряти фактичну комплектацію квартири з тим, що зазначено у документі», – радять фахівці.

 

Підписуючи акт прийому-передачі квартири, варто звернути особливу увагу на такі складові квартири:

 

Вікна. Важливо подивитися, якої вони якості, розміру, чи нема пошкоджень на склі, чи щільно вони закриваються, й  чи нема протягу.

У своїх новобудовах компанія Socium Developer встановлює вікна з шестикамерного профілю з елегантними заокругленими формами з односторонньою ламінацією. Склопакет Solar (4Solar/10/4/10/4i) має мультифункціональний склопакет (42 мм), який забезпечує енергозбереження і водночас захищає від сонця. Детальніше про це ми писали ТУТ.

 

Двері. Вхідні двері повинні відповідати таким критеріям: тепло- і звукоізоляція, безпека, довговічність, екологічність, практичність, естетична привабливість, несхильність до деформації.

Двері в новобудовах компанії Socium Developer на всі 100% відповідають цим критеріям. При купівлі квартири, ви навіть отримаєте гарантію від виробника дверей, а також – сертифікат якості. Детальніше про довговічність дверей та високий рівень захисту ТУТ.

 

Комунікації. На момент здачі квартиру в експлуатацію вже всі комунікації повинні бути підведені. Зокрема, по квартирі повинна бути проведена електропроводка та встановлені стояки газопроводу, водопроводу та каналізації. А разом з тим мають бути лічильники обліку води, газу та електроенергії.

Завдяки сучасним технологіям монтажу комунікацій, власники житла в новобудовах Socium Developer можуть не перейматись, що у них виникнуть проблеми з каналізацією чи водопроводом.

 

Опалення. Особливу увагу потрібно приділити системі опалення – мають бути встановлені батареї, а регулятори температури повинні працювати.

У житлових комплексах Socium Developer – автономне опалення. В будинку або біля нього встановлюється окрема котельня, яка працює для потреб тільки цього будинку. Індивідуальна система передбачає установку котла опалення безпосередньо в кожній квартирі. Затишку та тепла в оселі додасть й утеплена підлога, про яку в компанії теж подбали.

 

Вентиляція. Система вентиляції в кухні й санвузлах має бути робочою. Щоб перевірити її справність варто піднести запальничку з полум'ям до вентиляційного отвору. Якщо вогонь «засмокче» всередину вентиляційного отвору, значить – система працює.

 

Стіни й підлога. Стіни й підлога повинні та мають бути рівними. Інакше, при ремонті доведеться заплатити великі гроші. Оздоблення стін має бути без сколів і «здутостей».

Фахівці Socium Developer виконують штукатурку стін по маяках. Маяком називають спеціальні напрямні, метою яких є завдання рівня, до якого кладеться штукатурний шар, щоб забезпечити його сувору геометричну відповідність.

 

Шви. Шви між плитами мають бути рівними і ретельно затертими, інакше в отворах може з'явитися грибок або цвіль.

Нагадаємо, що при виборі квартири в новобудові варто звертати увагу на те, яку інфраструктуру біля будинку пропонує забудовник.

Socium Developer - для нас важливий ваш комфорт!