Socium Developer
Socium Developer: ми врахували всі потреби наших інвесторів!

Socium Developer: ми врахували всі потреби наших інвесторів!

При виборі квартири в новобудові, сьогодні інвесторів цікавить не тільки ціна і місце розташування, а й інфраструктура комплексу. Тому будівельна компанія Socium Developer приділяє особливу увагу облаштуванню простору, враховуючи більшість щоденних потреб майбутніх мешканців своїх житлових комплексів. Сьогодні розповідаємо про ЖК «Козацький».

 

Зовнішня інфраструктура в районі новобудови

Комплекс розташований в мікрорайоні «Бам» – в межах вулиць Довженка-Мазепи. Поруч знаходиться льодова арена та аквапарк «Цунамі». А до парку Шевченка та міського озера можна дійти всього за 10-15 хвилин.

Основні об'єкти освітньої інфраструктури також розміщені в пішій доступності від будинку. Зокрема, поряд знаходяться: ліцеї №2 та №28, початкова школа №9, дитячий садок «Дударик». А також – медичний коледж та Прикарпатський університет.

Таке розташування житла особливо вигідне молодим сім'ям. Або ж, якщо ви купуєте квартиру з метою інвестування коштів та плануєте здавати її в оренду студентам.

Якщо житло підбирається для старших людей, в тому числі пенсійного віку, то для них головним аргументом купівлі квартири в ЖК «Козацький» стане тиша та спокій району. Також важливим фактором є близькість до рекреаційної зони, де можна гуляти насолоджуючись свіжим повітрям.

Продуктові магазини, супермаркети, аптеки, поліклініки, банківські відділення – те, що актуально для будь-якої соціальної категорії мешканців. Тож в Socium Developer про це теж подбали. В ЖК «Козацький», основна маса цих об'єктів зосереджена в безпосередній близькості від будинку і один від одного.

 

Внутрішня інфраструктура житлового комплексу

На відміну від елементів зовнішньої інфраструктури, орієнтованих на жителів кварталів і цілих районів, в цьому випадку всі компоненти зводяться в межах конкретного житлового комплексу, утворюючи «містечко в місті». Тобто, інфраструктура ЖК розрахована виключно на його мешканців.

Ще на етапі проєктування ЖК «Козацький» в Socium Developer подбали про створення максимально дружнього простору, де кожен почуватиметься безпечно та невимушено.

Внутрішня інфраструктура включає в себе сучасні спортивні та ігрові майданчики, зелені зони на подвір’ї та зручні вуличні меблі. Не менш важливими є гаражі та паркінг біля будинку. А безпеку двору забезпечить власна охорона та система відеонагляду.

До того ж в ЖК «Козацький» передбачені комерційні приміщення площею 58 м2-102 м2, де в майбутньому будуть розміщені потрібні людям соціальні об'єкти – магазини, кав’ярні, салони краси, спортивні зали, аптеки тощо.

«Наповнення житлового комплексу всіма необхідними у повсякденному житті соціальними та торговельними об’єктами фактично ламає звичний ритм життя в місті. Необхідність кудись за чимось їхати відпадає. В результаті, вивільняються години часу, які можна приділити собі та своїй родині, не витрачаючи їх на зайву метушню», – переконують в Socium Developer.

З вибором ідеальної квартири вам допоможуть менеджери компанії. Телефонуйте – 066 69 99 286, або приходьте у відділ продажів, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.

Socium Developer – для нас важливий ваш комфорт!