Socium Developer
Socium Developer: «Панорамні вікна для найкращих краєвидів»

Socium Developer: «Панорамні вікна для найкращих краєвидів»

Дуже часто виробникам металопластикових вікон надходить замовлення від жителів новобудов, які не так давно заселилися у свіжі квартири й не встигли прожити там навіть місяць. Багато власників нових домівок змушені замовляти склопакети, тому що якість пластикових вікон, встановлених забудовником, їх не влаштовує. Адже девелопери часто економлять на склопакетах.

Склопакети в новобудовах, дійсно, не завжди відповідають стандартам якості. Вони мають дефекти через те, що багато забудовників не контролюють роботу монтажних бригад. На якості вікон також негативно відбиваються оздоблювальні роботи, які виконують на фінальній стадії будівництва.

Однак у новобудовах Socium Developer віконні конструкції відповідають усім існуючим вимогам. Компанія не економить на якості матеріалів, обираючи надійні пластикові вікна, аби в майбутніх господарів квартир не виникало необхідності замінювати їх.

Тож в чому переваги наших вікон?

Тривала експлуатація та ідеальний вигляд

MegaLine 600 – шестикамерний профіль з елегантними заокругленими формами з односторонньою ламінацією: білі з середини та антрацит – зовні. Вікна відповідають всім вимогам європейського стандарту і мають ідеальний вигляд.

Поверхня профілю  є стійкою до сонячних променів. А завдяки додатковому ущільненню в пазі штапика за вікнами легко доглядати. Вам не доведеться годинами виколупувати зайвий бруд та пил.

Зберігають тепло та створюють комфорт

Склопакет  Solar (4Solar/10/4/10/4i) має мультифункціональне скло (42 мм), яке забезпечує енергозбереження і водночас захищає від сонця. Енергоефективність забезпечує те, що на поверхню скла в кілька шарів наноситься тонкий шар іонів срібла, який дозволяє влітку не впускати тепло всередину. Взимку, до речі, шар іонів срібла діє навпаки – не випускає тепло зсередини й зберігає його у квартирі. Тож мультифункціональний склопакет забезпечуватиме вам комфорт цілорічно. А всіх, хто сумнівається в енергоефективності наших вікон, хочемо запевнити й переконати – надійніших, аніж в нас просто не знайти.

З вікнами MegaLine 600 оселя стає безпечною, світлою та теплою. Завдяки монтажній глибині профілю 70 мм, мультифункціональному склопакету Solar та двом контурам ущільнювача чорного кольору (який вважається найнадійнішим), ваш дім перетвориться на маленьку фортецю захищену від вітру, дощу та холоду. Варто також зазначити, що в більшості забудовників віконний профіль всього 50-60 мм, тому вибір очевидний. Варто також зазначити, що вікна в кольорі, які встановлює Socium Developer – дорожчі по собівартості на 10%.

Збільшують кількість природного освітлення

Для житлових комплексів Socium Developer вибрали панорамні вікна, як в кімнати, так і на лоджії. Квартири стають світлими і сонячними, що додає затишок. Особливо це важливо в осінньо-зимовий період, адже разом з денним освітленням наш організм синтезує деякі з вітамінів і запускає позитивні процеси в організмі, що дозволяє нам відчувати себе краще. Разом з тим, панорамні вікна візуально розширюють кімнату.

Можете бути впевнені – вікна в новобудовах Socium Developer не мають конкурентів. Ознайомившись характеристиками детально, ви зрозумієте, що кращого варіанту просто не знайти. Впевнитись у якості ви можете зателефонувавши за номером 066 69 99 286 або завітавши до нас в офіс, що на вулиці Сєченова, 129а в Івано-Франківську.